13.02.2018r. - Babcia I Dziadek Kochają Nas I Zawsze Mają Dla Nas Czas

Drukuj
Utworzono: wtorek, 13, luty 2018 Poprawiono: środa, 14, luty 2018 @dmin02698*

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych  i najmilszych dni w roku. Zespół Przedszkolno - Szkolny w Stolcu upamiętnił to wydarzenie 13 lutego, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala świetlicy wypełniła się po brzegi.

Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.  Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Aneta Łęska, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Życzyła wszystkim Babciom oraz Dziadkom samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.  Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Dzieci z najmłodszych klas oraz przedszkolaki  przygotowały   wspaniałe   występy   artystyczne   przepełnione   radością,  śpiewem, tańcem
i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto  i trzeba dziękować.  Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.  Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem,   i miłą rozmową. 
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. 

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.