26 MAJ- DZIEŃ MATKI

Droga mamo uśmiechnij się,
przecież dzisiaj jest Twój dzień!
Dlatego przesyłam całusa mocnego
życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego!

 

Uczestnicy świetlicy, jak co roku przygotowali swoim Mamom piękne laurki z okazji ich święta, były też kolorowe bukiety i własnoręcznie wykonane portrety kochanych Mam. 

Czytaj więcej...

MOJA RODZINNA MIEJSCOWOŚĆ – STOLEC – MAJ 2016

Majowe zajęcia na świetlicy w drugim tygodniu poświecone były naszej miejscowości. Przypomnieliśmy sobie historię Stolca i jego zabytki. Wyszliśmy na plener malarski. Naszym obiektem był Kościół Św. Zuzanny. Oto kilka prac naszych małych artystów.

Czytaj więcej...

MAJOWE ŚWIĘTA – MAJ 2016

Tuż przed długim majowym weekendem na świetlicy przypomnieliśmy sobie tradycję i historię obchodzenia świąt majowych. Z tej okazji powstała świetlicowa gazetka,  którą prezentujemy na zdjęciach. Popatrzcie proszę ........... 

Czytaj więcej...

Kwiecień - Dzień Ziemi

22 kwietnia  miliony ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Idea troski o nasza planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, czy wieku.

Czytaj więcej...

PIERWSZY WIOSENNY SPACER- MARZEC 2016

Jeszcze przedwczoraj padał śnieg, było zimno i wietrznie. Nawet nie marzyliśmy o spacerze. Dziś jest 17 marca i jest po raz pierwszy piękna, słoneczna pogoda. Wybraliśmy się na spacer. Obserwowaliśmy budzącą się przyrodę.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Thursday the 12th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.